KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429123
nr 1342 9123
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Byn vid havet. Signerad. Olja på duk, 67x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:36:08
21/8 09:44:29
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg